Basic collection

Фильтр

Сьогодні купити постільну білизну - зовсім не проблема. В інтернеті, та й в кожному місті відкрито велику кількість магазинів, які пропонують до вибору різноманітні комплекти. Але ось, щоб придбати дійсно якісну річ, яка буде служити багато років і при цьому не буде втрачати свій колір, приємність тканин і буде все також добре виконувати свої функції, варто трохи попрацювати. Адже зараз на ринку представлений просто величезний вибір тканин, і щоб знайти матеріал, який буде закривати всі ваші потреби, потрібно розібратися в темі.

Наш інтернет магазин пропонує вам великий вибір виробів з такого популярного зараз, але перевіреного і якісного матеріалу як сатин. Нижче ми описуємо його особливості та розкриваємо для вас його переваги. Вникайте в тему і вибирайте для себе якісну постільну білизну на кожен день.

У чому унікальність постільної з сатину

Для початку варто проговорити, що під сатином правильно вважати скоріше не сам матеріал як такий, а особливе плетіння ниток, яке в результаті має деякі відмінними характеристиками. Сатин, який ми використовуємо для пошиття унікальних комплектів в SHTAYER, - це тканина, яка складається з 100% бавовни, а значить є повністю натуральним і безпечним матеріалом.

Якщо ж говорити про конкретно виділені особливості та переваги, заради яких варто вибирати постільну білизну з сатину, то варто виділити наступні:

 • кожен комплект з сатину - це білизна, яка здатне підтримувати оптимальний температурний баланс під час сну;
 • такий товар є відмінним прикладом ідеальної функції гігроскопічності тканини - тобто здатності поглинати і випаровувати вологу;
 • наш каталог вміщує в себе комплекти, які добре переносять нескінченні прання і довго зберігають свій первісний вигляд;
 • також під час прання білизна з сатину практично "не сідає";
 • так як білизна виробляється з натуральних тканин, його точно можна вибирати людям, що страждають різними неприємними алергічними реакціями;
 • сатинову білизну - це по-справжньому гарне доповнення до вашого затишного гніздечка.

Як бачите, достоїнств у постільної білизни з сатину дійсно багато. Чого тільки варта властивість низьку теплопровідність! А якщо говорити простими словами, то це означає, що взимку з таким комплектом вам буде тепло і затишно, а влітку - будете насолоджуватися легким і приємним відчуття прохолоди і не запарюватися від мокрого ковдри і простирадла.

Якщо говорити про зовнішні характеристики, то варто зауважити, що зовнішня і зворотний боку різні, і це можна помітити, навіть якщо вибрати однотонні варіанти. Зовнішня сторона тканини на фото - з приємним дорогим блиском, а от внутрішня - більш матова.

Якщо ж ви думаєте, щоб купити постільна білизна сатин, то можете вже самі зробити висновок, що ця тканина вас точно не підведе. Навіть якщо вас може трохи бентежити ціна, будьте впевнені, що це дійсно вигідна інвестиція в свій комфорт на довгі роки.

Постільна білизна з сатину в інтернет магазині на кожен день

Впевнені, що асортимент в нашому магазині вас приємно порадував. Ми врахували всі нюанси і пропонуємо вам не переживати про такі моменти, як доставка. По Україні ми завжди швидко оформляємо замовлення.

Постільна білизна з сатину - вигідне рішення. Залишилося вибрати ідеальну модель і розмір:

 • євро
 • двоспальні
 • односпальні
 • полуторні
 • сімейні.

Визначайтеся і не відкладайте таке задоволення, як постільна з сатину купити.