Наматрацники

Фильтр

Наматрацник на резинці: найкраще, що може трапитися з вашою ліжком

Як показує статистика, купуючи додому ліжко та матрац, багато людей вважають за краще знехтувати купівлею наматрасника на ліжко. Деякі вважають цей атрибут надмірністю, деякі - просто не вірять або не розуміють всіх переваг цієї речі. Який би причиною ви не оперували раніше, зараз саме час змінити свою думку і подбати про те, щоб ваш матрац прослужив вам набагато більше часу, ніж ви припускали. Давайте розберемося в темі і дізнаємося, якими ж характеристика повинен володіти хороший наматрацник.

Наматрацник водонепроникний: в чому його переваги і особливості

Перш, ніж перейти безпосередньо до переваг наматрасника, давайте розберемося, що ж із себе представляє цей товар. Наматрацник від виробника - це в якомусь роді чохол, який захищає матрац. При чому коли мова йде про захист, мається на увазі не тільки пил або якісь механічні пошкодження. Захисний шар, який забезпечує наматрацник, здатний ще і вберегти ваш матрац від різних мікробів, протирання, а також як від вологи, що виходить від самої людини, так і звичайної рідини, яку можуть розлити на ліжко. Таким чином, ми можемо резюмувати всі корисні властивості, якими володіє водонепроникний наматрацник:

 • такий чохол на гумках здатний як додати жорсткості вашому матрацу, так і зробити його більш м'якше;
 • наматрацник збільшує термін використання самого матраца;
 • якщо підібрати правильний розмір, то за допомогою наматрасников можна довше радіти охайності і чистоти дорогого матраца;
 • додає комфорту вашому сну;
 • і звичайно ж, з легкістю відштовхує вологу.

Якщо ж у вас виникли сумніви з приводу того, чи потрібен вам саме водовідштовхувальний варіант і трохи збентежила його ціна, то пропонуємо вашій увазі наступні аргументи. Можливо раніше ви припускали, що такий чохол на матрац варто вибирати тільки сім'я з маленькими дітьми, тваринами або людям з певними захворюваннями. І якщо ви не входили в це число, то можна було купити наматрацник без здатності відштовхувати вологу. Але принадність такого варіанту полягає не тільки в тому, що він може не пропускати розлиту на ліжко воду, а ще й в тому, що в такому випадку ще й блокується пропускання вологи від самої людини. Адже уві сні ми часто потіємо, а піт, як відомо, - є сприятливим середовищем для розмноження бактерій. І ось вдумайтеся тільки, навіть якщо вибирати гіпоалергенні варіанти наматрасников, без вологовідштовхувальною здатності, за роки використання матрац накопичити в собі ну просто величезна кількість шкідливих бактерій. А якщо врахувати ще й той факт, що іноді ми буваємо в такому стані здоров'я, при якому відчуваємо посилене потовиділення в нічний час, то аргументів на користь звичайних наматрасников якось і не залишається зовсім.

Тому, крім уже перерахованих вище переваг наматрасников, які ви побачите, відкривши наш каталог, варто ще додати, що:

 • водонепроникний чохол також перешкоджає накопичення неприємного запаху;
 • завдяки своїм властивостям не дає проникати в матрац пилових кліщів;
 • ця біла захисна мембрана блокує створення сприятливого для усіляких жуків і бактерій клімату.

Як бачите, аргументів за те, щоб купити чохол на матрац, знаходиться дійсно багато. А якщо ви ще й вивчіть складові матеріали наматрасника (60% бавовна, 40% бамбук, антиалергенне волокно, поліуретанова мембрана), то впевнені, що ви будете приємно здивовані.

Щоб ви змогли відчути всі ці переваги, необхідно купити наматрацник правильного розміру в см:

 • 90x200
 • 140x200
 • 160x200
 • 180x200
 • 200x200

Всі ці параметри ви можете вибрати, відкривши наш інтернет магазин. Ми подбали, щоб ви без проблем отримали свій товар по Україні, і вас не обтяжили організаційні моменти і доставка.