Ковдри для дітей

Фильтр

Напевно, кожен батько розуміє, що всі речі, які оточують дітей у повсякденному житті, повинні бути найкращої якості. А коли ми говоримо про сон дитини, так важливість пильної уваги до речей зростає в рази. Адже саме від якості та гігієни сну багато в чому залежить стан здоров'я дитини, його настрій і прихильність до активного дня. Тому варто уважно вибирати весь домашній текстиль для дитини, матраци, подушки і, звичайно ж, ковдри. Пропонуємо розібратися в темі і зрозуміти, чому ж так важливо купувати якісне ковдру для своїх дітей і на що варто звернути увагу при виборі.

Дитячі ковдри: якими характеристиками повинні відрізнятися якісні моделі

У вільний час дитини в ліжку безпосередньо залежить від того, скільки йому років. У перші роки свого життя діти проводять в ліжку дуже багато часу, тому цілком логічно, що такий частий контакт з тканинами і матеріалами впливає на загальний мікроклімат. Але тканини і колір - це всього лише частина характеристик, на які варто звертати увагу, коли ви будете робити свій вибір. Давайте розберемо, чому ж повинні відрізнятися справді вартісні ковдри для дітей в Україні і як купити дитячу ковдру:

  • ковдра повинна дозволяти тілу дитини "дихати", але при цьому також добре вбирати вологу з тіла і випаровувати її;
  • гарне дитяче ковдру - однозначно легке, так як дитина уві сні часто крутиться, і важке ковдру швидше залишиться лежати поруч з дитиною або зовсім впаде з ліжка;
  • товар повинен відповідати пори року і температурному режиму спальні - універсальні ковдри навряд чи однаково добре і зігріють взимку, і не запарити влітку;
  • всі матеріали, з яких зшиті вподобані на фото моделі, повинні бути або натуральними, або гіпоалергенними;
  • ну і звичайно, вбрання ковдру SHTAYER має бути дуже простим у догляді: легко відпирається і швидко сохнути.

Як вибрати теплі дитячі ковдри

Щоб не помилитися і не розгубитися від вибору, відкривши каталог, спочатку потрібно добре розуміти свої запити. Подумайте, наскільки теплим має бути ковдру, яка зазвичай температура повітря вночі в спальні у дитини і відфільтруйте моделі, перейшовши в інтернет магазин.

Купити дитяче теплу ковдру - дуже просто, коли розумієш, які повинен бути якісний товар і коли в магазині є зручна доставка. Для цього, власне, ми і написали простий список вище, який легко стане вашою шпаргалкою. Ціна ковдр, звичайно, буде варіюватися від наповнювача, тканин і інших характеристик. Тому враховуйте це і робіть хороший вибір.