Подушки

Фильтр

Коли ми починаємо більше часу приділяти своєму здоров'ю, то часто спочатку беремо до уваги тільки харчування і спорт. Але як показують останні дослідження, у фокусі нашої уваги спершу повинен з'явиться сон і налагодження його якості. І це не дивно, адже саме уві сні наш організм може повністю відновитися після важкого дня, провести "чистку" від накопичених токсинів і зарядити нас силами і енергією на весь день.

Якщо трохи розібратися в темі, то стане ясно, що якісний глибокий сон залежить від багатьох факторів, і одним з них є зручність матраца, на якому ми спимо, і звичайно самої подушки. Розуміючи ці тонкощі, ми спочатку вирішили виробляти якісні подушки, щоб наші клієнти могли вибрати для себе ідеальний варіант. Пропонуємо вам дізнатися, які характеристики повинні бути у подушки високої якості і на що варто звернути увагу перш, ніж купити хороші подушки для сну.

На що звернути увагу перед тим, як купити подушки для сну

Так склалося, що багато хто з нас можуть годинами вибирати чергове нове плаття, але ось перевіряти якість подушки для сну чомусь не беруть. А ось, якщо задуматися, то з подушкою ми проводимо в середньому близько восьми годин на добу, і навіть самі помічаємо різницю в своє самопочуття, якщо подушка, наприклад в готелі, була не дуже зручною. Щоб забезпечити собі щоденний якісний сон, ви повинні розуміти, як придбати саме ту саму подушку. Отже, коли будете вибирати свою подушку, обов'язково уточніть наступні деталі:

  • купуйте подушки тільки з найякісніших матеріалів та наповнювачів;
  • радимо віддавати свій вибір натуральним тканинам для виготовлення чохла подушки;
  • якщо ви схильні до алергій, то правильно буде вибрати штучний наповнювач, наприклад - штучний пух;
  • вирішуйтеся купити подушку з більш щільний чохлом, щоб жодна пушинка не могла пройти крізь нього;
  • уточнюйте способи догляду за подушкою і вибирайте для себе більш зручний варіант, щоб зберегти придбаний товар і його зовнішній вигляд якомога довше.

Якісні подушки для сну купити: розбираємо переваги

Якось так склалося, що ми звикли сприймати подушку як дуже нехитрий товар. Але насправді, якщо відкрити будь-який каталог, то можна здивуватися величезному вибору форм, матеріалів і видів наповнювачів. Ми ж розуміємо, що подушки повинні бути не тільки зручні, але і приємні на дотик і прості в догляді. Тому наш інтернет магазин пропонує подушки з такими перевагами:

  • кожна модель подушки поміщена в чохол з щільного 100% бавовни високої якості;
  • в якості наповнювачів ми використовуємо або натуральний варіант - очищений гусячий пух, або штучний - лебединий пух;
  • в наших подушках досить високий відсоток пуху, тому всі вони відрізняються приємною м'якістю і пишністю;
  • ми врахували запити наших клієнтів на розмір подушок і представили найпопулярніші варіанти: 50x70 і 70x70;

Крім перерахованих моментів, варто розповісти і про наш неймовірний шовковий кокон для подушок. Для його виробництва ми вибрали кращий шовк Mulberry, який в підсумку дозволив нам створити надзвичайно м'який та ніжний кокон, який має ще й терморегуляцией. Тому, коли зважитеся купити подушку українського виробника, обов'язково зверніть увагу ще й на цей шовковий чохол, який точно подарує вам неймовірні відчуття.

Якщо ви вирішили вибрати для себе саме подушку з натуральним наповнювачем і вам сподобалася її ціна, то будьте впевнені, що ви зробили відмінний вибір. Такі подушки відмінно зберігають тепло і досить за короткий час здатні відновити свою форму. Крім того, такі подушки досить невибагливі в догляді. Вони здатні переносити численні прання і досить швидко висихають.

Щоб швидко отримати свою подушку, наприклад до Києва, вам не потрібно переживати, як довго буде відбуватися доставка і здійснювати велику кількість маніпуляцій. Ми створили наш інтернет магазин таким чином, щоб ви могли швидко і легко оформити своє замовлення. Якщо ваша країна - Україна, то будьте впевнені, що посилка прийде швидко і незабаром ви зможете насолоджуватися комфортом.