Перини

Фильтр

Як відомо, на якість сну впливає дуже багато різних факторів. Тут важливі і температура приміщення, і відсутність навіть найменшого світла, і, звичайно ж, зручність самого ліжка. З першими пунктами все легко, але перед тим, як відкрити каталог і вибрати для себе ліжко мрії, матрац і перину, радимо вникнути в тему і вибрати ідеальний саме для себе варіант. в цьому ж матеріалі ми постараємося донести переваги наших перин, пояснимо, чому ж все-таки варто сьогодні купити перину і як її вибрати.

Навіщо купувати перини додому

Сьогодні перини у багатьох людей асоціюються з картинками з фільмів або ж зі спогадами з дитинства, коли бабуся збивала перину на ліжку, щоб було тепло і затишно. Ми радіємо, коли приїжджаючи в готель в Україні, ми бачимо на ліжку перину. Але чомусь коли постає питання "а чи потрібна перина на ліжко будинку?", То нас відразу долає безліч сумнівів. Щоб вам було простіше прийняти рішення і придбати перину на ліжко, пропонуємо розібрати деякі переваги.

Вас може здивувати цей факт, але спати на перині радять саме лікарі-ортопеди. І одним з аргументів на користь цієї рекомендації є здатність перини, де в складі тканину 100% бавовняний тик, прогрівати все тіло. Завдяки своєму тепла, біла перина забезпечує адекватне кровопостачання хребта і внутрішніх органів. Це дозволяє позбавлятися від застійних процесів в тілі і запобігати деякі захворювання.

Ще одним аргументом на користь перини є, як не дивно, саме її м'якість. Справа в тому, що коли ми спимо на більш твердих поверхнях, опорними точками є голова, плечі і таз, а все інше тіло знаходиться в перманентному напруженні. І ось, щоб забезпечити собі якісний повноцінний сон, варто брати перину від виробника і розподіляти її на твердій поверхні ліжка. Таким чином ви зможете зняти напругу з хребта і повністю розслабитися в глибокому сні.

Перина антіалергенна: які матеріали вибрати

Наш інтернет магазин пропонує вам виключно гіпоалергенні перини кращої якості. У виробництві перин ми використовуємо високосіліконізірованное мікроволокно або по-іншому - лебединий пух. Цей матеріал перетворює перину в найм'якше і повітряне хмарка, а найголовніше - в ньому немає ніяких комах, які можуть провокувати алергії.

Також цей матеріал відмінно переносить прання і зберігає свої властивості протягом багатьох років. Ціна на перінут вас теж порадує.

Ідеальні розміри для перини

При виборі перини на ліжко радимо зробити виміри свого матраца.

Це дозволить правильно підібрати розміри і вибрати ідеальну перину.

Наш каталог пропонує вам два найпопулярніших розміру: 160 на 200 і 180 на 200. Якщо ж вам необхідні інші параметри, ми зможемо виконати для вас індивідуальний пошив.