ЯК ОБРАТИ
ПОСТІЛЬНУ БІЛИЗНУ

ЯКУ ТКАНИНУ ВИБРАТИ

Для нашої постільної білизни ми обираємо лише найкращі тканини. Ми надаємо перевагу трьом різновидам матерії: сатин, твіл та тенсел. Вони чудово «дихають» та комфортні для сну. Але, звісно, мають деякі відмінності.

САТИН – ЩІЛЬНИЙ, ГЛЯНЦЕВИЙ

Влітку сатинова білизна буде прохолодною, а взимку – теплою. Лицьовий бік сатину завжди має легкий відблиск, він не зникає навіть після 40 разів прання. До недоліків сатину можна віднести дещо «слизьку» поверхню. Деякі власники вважають, що сатинові простирадла погано поєднуються з шовковою білизною.

ПЕРКАЛЬ – ГЛАДКА, ГАРНА, ДУЖЕ МІЦНА ТКАНИНА

Білизна з перкалю добре зберігає тепло, не пропускає холодне повітря, чудово вбирає вологу. Секрет перкалю у бавовняних нитках: вони некручені (як в інших тканинах), лежать рівномірно. Маючи високу міцність, перкаль ніжний, м’який, дуже приємний для сну. Перкаль, як абсолютно всі натуральні тканини, зминається. А ще: як всі вишукані матеріали, потребує уваги та догляду.

ТВІЛ – М’ЯКИЙ, ФАКТУРНИЙ.

Особливості плетіння ниток роблять твіл дуже приємним на дотик. Матеріал має особливу фактуру: на цьому можна помітити легкий «рубчик». Такий природній малюнок робить білизну дуже шляхетною. На додаток твіл не деформується та не боїться молі.

ТЕНСЕЛ– ЛЕГКИЙ, НАГАДУЄ ШОВК

Якщо ви турбуєтесь про навколишнє середовище, тенсел – ваша тканина. Її виготовляють з деревини австралійського евкаліпту, що, за думкою екологів, у 100 разів менше шкодить природі, ніж виробництво бавовни. В цій білизні ніколи не оселиться пиловий кліщ чи грибок. Вона підходить для людей, що мають схильність до алергії. Добре вбирає вологу та швидко виводить її. Постільну білизну з тенсела можна не прасувати.

дивитися всю білизну

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ДОГЛЯДУ ЗА ПОСТІЛЬНОЮ БІЛИЗНОЮ

  • Машинне прання – режим «delicat» (до 40С)
  • Прасування - режим «cotton»
  • Машинна сушка - режим «normal»

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ВІД SHTAYER

  • Не заповнюйте пральну машинку до відмови - чим більше вільного простору в барабані, тим чистіша і свіжіша буде білизна після прання.
  • Не використовуйте відбілювач - це збереже цілісність тканини і подовжить термін служби білизни.
  • Не можна прати постільну білизну разом з одягом і рушниками - це вбереже тканину від налипання ворси та механічних пошкоджень
  • Не сушіть постільну білизну під прямими променями сонця - це захистить тканину від вигоряння і надовго збереже насиченість кольору.

ЯК ПРАВИЛЬНО РОЗРАХУВАТИ РОЗМІР ПОСТІЛЬНОЇ БІЛИЗНИ

Визначитися з розміром постільної білизни допоможуть параметри матрацу – довжина, ширина та висота. А ще: довжина та ширина ковдри та подушок. Власне, існує шість стандартних розмірів: полуторний, двоспальний, сімейний і всі ці варіанти у форматі «євро».  Ця таблиця допоможе визначитись, який варіант підходить вам.


Ми створили колекцію Superior Comfort (подушки, ковдри, халати і рушники) тільки тому, що ви постійно питаєте: чи можна купити у нас все відразу? Так!

Юлія Штаєр, засновниця бренду SHTAYER

ЧИМ ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА КЛАСУ «ЛЮКС» ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ЗВИЧАЙНО

В ательє SHTAYER будь-яка білизна – якісна. Коли ви обираєте варіант Basiс (бюджетний) ви можете не непокоїтись щодо міцності виробу чи насиченості кольорів. Ми пильно та делікатно ставимось до роботи над кожним, без винятку, виробом, незважаючи на його вартість. Ціни на комплекти залежать від витрат на тканину та складність оздоблення.

BASIС

Класична бавовна перкаль і бавовняний сатин (200-300 ниток)

Дивитися колекцію

PREMIUM

Гладка бавовна і тенсел (400 ниток)

Дивитися колекцію

LIMITED

Вишуканий шовк, тенсел, складна обробка (400 - 500 ниток)

Дивитися колекцію

ЯКИЙ СТИЛЬ ОБРОБКИ ОБРАТИ

«Незначні деталі зазвичай найважливіші» - любив повторювати Шерлок Холмс. І ми абсолютно згодні з персонажем Конан Дойла. Ніщо так тонко не підкреслює загальний стиль інтер'єру, як дизайн постільної білизни. Рамки і канти, волани та мережива, аплікації та декоративні «вушка» - всі оздоблювальні роботи ательє SHTAYER виконує вручну. Щоб ви могли підібрати свій стиль, ми познайомимо вас з нашими варіантами обробки.

ОКСФОРДСЬКІ НАВОЛОЧКИ

Це наволочки з полями (або з «вушками» як їх часто називають). Поля грають декоративну роль, але саме вони здатні зробити з класичної подушки - ефектну, елегантну деталь інтер'єру.

НАВОЛОЧКИ З ОКАНТОВКОЮ

Якщо оксфордскі наволочки значно збільшують подушку, а вам би цього не хотілося - ідеальний варіант - один кант. Навіть один, він надає подушці граціозність. Ширина такого канта від 1 до 3 см.

НАВОЛОЧКИ З ДЕКОРАТИВНИМ ШВОМ

У побуті таке оздоблення часто називають «декоративний шнурок». Він вшивається по периметру всієї наволочки і здатний надати виробу будь-який настрій. Грайливий, суворий, затишний або урочистий, якщо необхідно. В ательє SHTAYER такі канти - 100% бавовняні.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ПОСТІЛЬНУ БІЛИЗНУ SHTAYER

01

Ми маємо 18 років досвіду роботи із текстилем. Ми добре розуміємо тонкощі всього циклу виробництва – від підбору тканини до готового продукту.

02

Ми дбайливо ставимось до сну людини. Впевнені: за допомогою комфортної, правильної постілі можна завоювати симпатію та довіру гостей.

03

Ми ведемо чесну політику ціноутворення. Закупаємо лише якісну сировину за адекватними цінами.

04

В нас є мета - абсолютна довіра замовника і винятковий комфорт його гостей.