ЯК ОБРАТИ
ПОДУШКУ

Радимо вибирати подушку в залежності від пози, яку ви приймаєте під час сну. Тим, хто спить на боці, буде зручно на високій подушці. Якщо ви спите на спині чи на животі, то, відповідно, купуйте низьку. А коли ви постійно змінюєте позу, то й брати треба подушку середньої висоти або навіть дві (середню та низьку). В такому разі низьку можна прибрати чи навпаки – покласти під основну.

Натуральні подушки

Наповнені 100% очищеним гусячим пухом (без домішок, без відбілювання) Чим вище відсоток пуху, тим м'якше і пишніше подушка Чим вище відсоток пір'я, тим більше пружність подушки. Кожна подушка має чохол з якісної щільної бавовни, жодна пушинка не пройде через чохол.

Гіпоалергенні подушки

Наповнені штучним лебединим пухом. Легко прати та сушити. Не викликають алергічних реакцій. Кожна подушка має чохол з високоякісного щільного бавовни

дивитися всі подушки

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ПОДУШКАМИ

  • ПОДУШКИ Синтетичні:
  • Машинне прання - режим «delicat» (до 40С)
  • Машинна сушка - тільки віджим в сушильному барабані.
  • ПОДУШКИ ПУХОВІ
  • професійна хімчистка

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ВІД SHTAYER

  • Використовуйте рідкі миючі засоби, замість сухих пральних порошків
  • Використовуйте сучасні відбілювачі без вмісту хлору.
  • Сушіть синтетичні подушки і ковдри тільки в провітрюваному приміщенні, періодично перевертаючи і збиваючи їх.

КОЛИ ПОРА ЗАМІНИТИ ПОДУШКУ?

Подушки зі штучним наповнювачем ми рекомендуємо міняти кожні три роки. Це реальний термін зношуваності наповнювача. Залежно від використання цей термін може коливатися від 2 до 4 років. Але в будь-якому випадку подушку варто міняти якщо: 1. Подушка стала плоскою або навпаки горбистою. 2. Ви прокидаєтеся з дискомфортом і навіть больовими відчуттями в районі шиї. 3. Ви прокидаєтеся з легкою нежиттю або хрипами. Подушки з натуральним наповнювачем ми рекомендуємо міняти кожні п'ять років. При правильному догляді пухова подушка може служити більше 7 років. Якщо вам здається, що подушка втратила вигляд, переконайтеся що справа не в чохлі. Він «виходить з ладу» значно раніше, ніж сама подушка. Крім того чохол постійно потребує хімчистки і провітрювання.


«Покупка подушки, що вам підходить, має велике значення тому, що саме від подушки багато в чому залежить хороший сон. А як наслідок і те, як ми почуваємось щодня». Засновниця та власниця бренду SHTAYER, Юлія Штаєр