ЯК ОБРАТИ
КОВДРУ

ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ КОВДРУ?

Не існує ідеальної ковдри «для всіх» або «на всі випадки життя». Ковдра - річ індивідуальна. У кожної людини власна потреба в теплі або прохолоді. І те, що комфортно одному, буде неприємно іншому. Тому, вибираючи ковдру для себе, орієнтуйтеся на власні відчуття.

Шовкова ковдра SILK MULBERRY

Ковдра з шовковим наповнювачем SILK MULBERRY ручної роботи. Красива, неймовірна легка, можна сказати - невагома ковдра. Через унікальні властивості натурального шовку підлаштовуватися під температуру тіла, вам ніколи не буде занадто холодно або спекотно під такою ковдрою. При правильному догляді, вона прослужить не менше 10 років.

Демісезонна ковдра INPRIMA

Демісезонна ковдра INPRIMA створена з щільної бавовняної тканини саржевого плетіння - це гарантія того, що наповнювач завжди залишатиметься всередині, скільки б ви не прали ковдру. Чохол з м'якого щільного твила - безшумний і підходить любителям повної тиші.

Легка ковдра AERY

Легка ковдра AERY наповнена «штучним лебеним пухом» (так для простоти називають силіконізоване поліефірне волокно). Ковдра м'яка, дуже легка. Не викликає дискомфорту, вона неначе спеціально створена для людей схильних до алергій. Не вбирає запахи і легко відновлює форму після прання. Чохол з бавовняного тик-батисту трохи шелестить. Об'ємність і легкість ковдри гарантує комфорт.

Пухова ковдра LAUMA

Пухова ковдра LAUMA наповнена натуральним гусячим пухом. Неймовірно тепла ковдра, під якою неможливо змерзнути. Добре вбирає і випаровує вологу, не електризується, легко відновлює об'єм. Касети ковдри наповнені рівномірно наповнювачем, що забезпечує рівномірний розподіл тепла.

дивитися всі ковдри

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ ЗА КОВДРАМИ

  • КОВДРИ СІНТЕТИЧНІ:
  • Машинне прання - режим «delicat» (до 40С)
  • Машинна сушка - тільки віджим в сушильному барабані.
  • КОВДРИ ТА ПОДУШКИ ПУХОВІ:
  • Професійна хімчистка

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ВІД SHTAYER

  • Використовуйте рідкі миючі засоби замість сухих пральних порошків
  • Використовуйте сучасні відбілювачі без вмісту хлору.
  • Сушіть синтетичні подушки і ковдри тільки в провітрюваному приміщенні, періодично перевертаючи і збиваючи їх.

01