Рушники

Фильтр

Банні махрові рушники для вашого комфорту на кожен день

Вибирати рушники додому - це дуже важливий і делікатний момент. Тому що від якості виробу залежить не тільки, як воно буде виглядати у вашій ванній кімнаті, але і в першу чергу, від цього будуть змінюватися ваші відчуття. Адже рушники - це така річ, яка запросто може одним лише дотиком принести дискомфорт і неприємні відчуття. А якісні рушники, навпаки, дарують неймовірні миті і продовжують приємні ритуали догляду і турботи про себе.

Щоб не розчаруватися покупкою і не питати після "за що була така ціна?", А вибрати кращі рушники для ванни, радимо розібратися в темі і дізнатися і більше деталей про матеріал рушників і характеристики, якими повинні володіти стоять рушники.

Як вибрати якісне рушник

Якщо ви перебуваєте на цій сторінці, то напевно ви задалися питанням знайти хороший комплект рушників для себе і своїх близьких. Але щоб вибрати такі рушники, як наприклад для готелю, то звертати увагу на ціну або зовнішній вигляд виробу буде мало. Адже за красивою картинкою може ховатися абсолютно безглуздий набір, який не зможе задовольнити ваш запит. У той час, як дійсно якісні рушники як для салонів краси з легкістю виконують такі функції:

  • відмінно вбирають велику кількість вологи
  • важать при цьому не настільки багато, щоб приносити дискомфорт
  • приємні на дотик і не викликають подразнень на шкірі
  • не тріть і не втрачають своєї м'якості навіть після великої кількості прань
  • якщо це кольорові рушники, то така продукція ще й не повинна втрачати свій колір

Як бачите, якщо купити махровий рушник високої якості в Україні, то можна отримати значну кількість приємних бонусів і залишитися задоволеним на довгий час.

Переходячи безпосередньо до питання, як же все-таки вибрати класне рушник від виробника, то тут варто виділити відразу кілька моментів. По-перше, це звичайно ж тканину. Наш інтернет магазин пропонує тільки натуральні рушники, вироблені з найякісніших матеріалів. Наші рушники ми виготовляємо з 100% бавовни - якісної італійської махорки.

Другий важливий момент вибору - це щільність рушників. Значення щільності кожен виробник вказує своє, і воно може коливатися в районі 300-800. Але як показує наш досвід, якісні рушники, які здатні відмінно вбирати воду повинні бути з щільністю не менше 600. Наш каталог, наприклад, вміщує в себе і килимок для ніг, у якого показник щільності дорівнює навіть 1000.

Третім моментом, на який вам варто звернути увагу, якщо ви вирішили купити махрові рушники в інтернет магазині, це висота петлі. Якщо ви навіть на фото бачите, що у рушники занадто довга ворсу, то це говорить про те, що такі вироби не зможуть перенести численні прання і досить швидко втратять свій зовнішній вигляд. А ось занадто маленька висота петель говорить про те, що рушник не зможе добре і швидко вбирати воду, що природно буде приносити дискомфорт. Ми ж робимо білі махрові рушники з середньою висотою петлі і вже неодноразово переконалися, що це просто ідеальний варіант.

Вибираємо розміри рушників

Ми подбали про те, щоб ви могли знайти і замовити у нас необхідні розміри рушників. Відкривши наш каталог, ви побачите, що такі популярні варіанти:

  • 30х30
  • 50х90
  • 70х140

Але також ми завжди можемо обговорити і виробництво по унікальним параметрам і зробити для вас індивідуальний пошив.